Ta witryna wykorzystuje pliki cookie, dowiedz się więcej Zgadzam się

Konferencja prezentująca projekt

2013-09-24.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji informującej o projekcie, która odbędzie się 10 października 2013 r. w Warszawie w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki przy ul. Lewartowskiego 17.

Będzie to spotkanie inaugurujące realizację również innego realizowanego przez WWSI projektu:
Informatyka – mój sposób na poznanie i opisanie świata, który jest projektem zbliżonym zarówno w zakresie merytorycznym jak i w obszarze działań przewidzianych do realizacji. Zasoby opracowane w ramach obydwu projektów będą komplementarne.

Do udziału w konferencji zapraszamy nauczycieli fizyki oraz informatyki.
Podczas konferencji uzyskają Państwo informacje na temat programów i materiałów dydaktycznych opracowywanych w ramach projektu a także zasad przystąpienia i uczestnictwa w naszym przedsięwzięciu.

Przewidujemy również panel tematyczny dotyczący nowoczesnych technik i metod nauczania złożony z prezentacji naszych autorów programu i materiałów dydaktycznych.

Agenda spotkania

Zgłoszenia na konferencję należy przesyłać do dnia 4 października 2013 r. na adres: wlf@wwsi.edu.pl na formularzu zgłoszeniowym
Informację o zakwalifikowaniu do udziału w konferencji prześlemy do Państwa na adres e-mail, który Państwo podadzą w zgłoszeniu do dnia 4 października.

UWAGA: W dniu konferencji należy zabrać ze sobą oryginał podpisanego formularza zgłoszeniowego oraz oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (0 22) 489 64 93.

Informacje o Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki można uzyskać na stronach:
www.efs.gov.pl    www.men.gov.pl    www.ore.edu.pl   
WWSI

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

UDP   ESkills